Reklama

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski są znowu razem?

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski znowu razem? Nie, to nie żart. Ci jednak, którzy liczą na to, że to coś więcej niż tylko przyjaźń, mogą się nieźle rozczarować. Dlaczego?

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski zerwali w 2018 roku i wydawać by się mogło, że to był koniec ich wspólnej drogi, ale o relacji byłej pary ponownie jest głośno. 

Tym razem nie chodzi jednak o miłość ani nic zdrożnego, a o życie zawodowe aktorów, którzy spotykali się przez dwa lata. Po tym czasie jednak każde z nich zdecydowało się pójść w inną stronę. 

Piękna aktorka związała się z Nikodemem Rozbickim, a jej były chłopak ulokował uczucia w jasnowłosej koleżance z branży, Joannie Opozdzie.

Reklama

Teraz jednak, jak donosi "Super Express", drogi byłych kochanków ponownie się połączyły. Tym razem na planie nowego filmu "Jak pokochałam gangstera". 

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski to profesjonaliści, którzy potrafią oddzielić życie prywatne od zawodowego i, chociaż każde z nich odnalazło już szczęście u boku nowego partnera, to ponownie spotkają się, pracując przy polskiej produkcji. 

Film "Jak pokochałam gangstera" stanowi dalszą część hitowego "Jak zostałem gangsterem", zatem na pewno jeszcze wielokrotnie o nim usłyszycie! 

Wy też jesteście ciekawi, jak Julia Wieniawa oraz Antonii Królikowski wypadną w filmie?

Plotki, które mogą cię zainteresować:

Izabella Krzan zmieniła fryzurę! Wygląda jak bogini? 

Monika Kozakiewicz z "Love Island". Już nie jest blondynką! 

Wakacje 2021. Klaudia El Dursi w neonowym bikini!  
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Antek Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama