Reklama

Reklama

Julia Wieniawa na podwójnej randce

Polska celebrytka znana z serialu "Rodzinka.pl" od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku z Nikodemem Rozbickim. Ostatnio para podzieliła się zdjęciami z double date. Z kim postanowili spędzić swój wolny czas?

Julia Wieniawa nieustannie budzi zainteresowanie mediów. Po rozstaniu z Baronem, które miało miejsce ponad półtora roku temu, celebrytka przez kilka miesięcy była singielką, jednak w drugiej połowie zeszłego roku związała się z kolegą z branży, aktorem Nikodemem Rozbickim. Para chętnie dzieli się z fanami zdjęciami ze wspólnych wyjazdów i romantycznych chwil.

Nie inaczej było ostatniej niedzieli. Pogoda w Warszawie dopisywała, więc młodzi aktorzy postanowili wykorzystać ten czas w dość nietuzinkowy sposób. Julia wstawiła zdjęcie z romantycznej randki, na którą wybrali się wraz z Jessicą Mercedes i jej chłopakiem, Kubą Karasiem.

Reklama

Jessica Mercedes, która jest blogerką modową, w zeszłym roku zaliczyła wielką wpadkę. Marka Veclaim, której jest właścicielką, przeszła spory kryzys po tym, jak odkryto, że ubrania nie są szyte w Polsce, jak zapewniała celebrytka. Afera "metkowa" wybuchła po tym, jak okazało się, że niektóre z koszulek sprzedawanych przez Jessicę powstawały na bazie tych z firmy Fruit of the Loom. Celebrytka jednak nie poddała się i starała się ratować wizerunek zarówno swój, jak i swojej marki. Jak widać, mogła liczyć też na wsparcie koleżanek.

Podwójna randka, na którą wybrały się Wieniawa i Mercedes wraz ze swoimi drugimi połówkami wzbudziła wiele pozytywnych komentarzy. Pary zdecydowały się na romantyczny rejs po Wiśle. Taki relaks w wielkomiejskim pędzie to świetny pomysł na chwilę relaksu. Co sądzicie o takich randkach?

***

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Jessica Mercedes Kirchner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy