Reklama

Reklama

Julia Wieniawa na romantycznej wycieczce z ukochanym. Fani komentują!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki spędzili romantyczne chwile w górach. Zdjęciami z wyjazdu nad Morskie Oko podzielili się w mediach społecznościowych, a fani natychmiast zaczęli je komentować. Nie zabrakło komplementów pod adresem zakochanych, ale pojawiły się też słowa krytyki. O co dokładnie chodzi?

22-letnia Julia Wieniawa i 28-letni Nikodem Rozbicki znają się od lat, ale dopiero niedawno zdecydowali się na związek. Oboje są młodzi, popularni i utalentowani, więc nic dziwnego, że wiele osób uważa ich za jedną z najgorętszych par polskiego show-bieznesu. 

Zakochani postanowili spędzić trochę czasu razem. Wyjechali w góry, gdzie korzystali z zimowej pogody. 

Podczas wyjazdu nie zapomnieli jednak o swoich fanach w mediach społecznościowych i postanowili wrzucić do sieci kilka romantycznych kadrów z wyjazdu. 

Reklama

Zdjęcia zachwyciły fanów młodej aktorki, którzy cieszą się, że gwiazda odnalazła szczęście u boku przystojnego aktora. W komentarzach nie zabrakło licznych komplementów pod adresem pary, ale pojawiły się też słowa krytyki, ponieważ followersi uznali, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie powinni byli pozować do fotek na tle Morskiego Oka. 

Niektórzy uznali, że to było ryzykowne.  

"Chodzenie po tafli jeziora to chyba nie najlepszy pomysł", "Zdjęcie piękne. Para cudowna. Wchodzenia na zamarznięte Morskie Oko nie pochwalam" - pisali fani pary w komentarzach. 

A co wy myślicie? 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nikodem Rozbicki | Julia Wieniawa | góry

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy