Reklama

Julia Wieniawa pokazała matkę. Przepiękna!

Julia Wieniawa postanowiła uczcić urodziny swojej mamy, wrzucając do sieci kilka pięknych zdjęć. Zapozowała do nich w jej towarzystwie. Już wiadomo, po kim aktorka odziedziczyła urodę!

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia w Polsce. Widzowie mogli obserwować, jak dorastała na planie "Rodzinki.pl", która przyniosła jej ogromną sławę i sprawiła, że propozycje zawodowe posypały się do niej jak z rękawa. 

Piękna i utalentowana gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i postanowiła uczcić urodziny swojej mamy, zamieszczając na Instagramie serię fotek, do których zapozowała z rodzicielką. 

Już wiadomo, po kim Julia Wieniawa odziedziczyła urodę. Obie panie zapozowały w ubraniach sportowych marki LEMISS, która należy do młodej aktorki, ale to ich oczy szczególnie przyciągnęły naszą uwagę. 

Reklama

Spójrzcie tylko!"Moja najlepsza przyjaciółka ma dziś urodziny. Wiecie co robić. Mamo, kocham Cię! Ps. Zdjęcia BEZ RETUSZU!" - napisała Julia Wieniawa pod uroczym zdjęciem z mamą, zaznaczając, że zdjęcie nie było przerabiane. 

Fani gwiazdy nie kryli zachwytu wyglądem obu pań, a zwłaszcza jubilatki. 

"Takie geny są na wagę złota", "Ale śliczna kobieta. Czyli urodę masz po mamusi" - ekscytowali się fani aktorki w komentarzach. 

Nic dziwnego. W końcu matka Julii Wieniawy jest bardzo atrakcyjną kobietą! 

***
Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | matka | uroda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama