Reklama

Julia Wieniawa pozuje z bukietem kwiatów

Po zluzowaniu obostrzeń teatry w Polsce znów są otwarte. Ostatnio Julia Wieniawa zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie po spektaklu, w którym wystąpiła.

Julia Wieniawa jakiś czas temu chwaliła się, że zadebiutuje na deskach Teatru Komedia. Przygotowania do spektaklu zaczęły się jeszcze w zeszłym roku, jednak pandemia wstrzymała granie ich na deskach teatru. Po luzowaniu obostrzeń teatry zostały otwarte i znów można chodzić na spektakle.

"Dom lalki. Część 2" to debiutancki spektakl dla młodej aktorki. Julia Wieniawa niezwykle cieszyła się na swój debiut w tym dramacie. Spektakl jest kontynuacją dramatu „Dom lalki” napisanego przez norweskiego pisarza Henryka Ibsena w 1879 roku. „Dom lalki”. Część 2.”, czyli kontynuacja dramatu została napisana przez Lucasa Hnath’a w 2017 i okazała się ogromnym hitem na deskach Brodway'u.

Po sztukę sięgnął Teatr Komedia angażując do obsady Jana Wieczorkowskiego, Agnieszkę Pakulską, Marię Pakulnis i Julię Wieniawę, dla której jest to debiutancki spektakl.

Młoda aktorka wstawiła ostatnio zdjęcie, na którym pozuje z bukietami kwiatów od widzów, które dostała po zagranym spektaklu. 

Reklama

Gratulacjom nie było końca. W komentarzach nie brakowało słów pełnych wsparcia od obserwatorów Julii. "Zdolna bestia! Tu wakacje i potem w mig się przestawić na teatr!",  "Pięknie, zasłużyła pani na wiele więcej kwiatów" pisali fani w komentarzach.

Jesteście ciekawi, jak Julia Wieniawa poradziła sobie na deskach teatru?

*** To może cię zainteresować ***

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Magdalena Mołek objada się. Dziennikarka nie dba o linię? O co chodzi

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch! 

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy