Reklama

Julia Wróblewska tęskni za podróżami

Pandemia koronawirusa przyczynia się do tego, że większość z nas żyje zupełnie inaczej niż do tej pory. Regularne podróże, które kiedyś dla wielu były normalnością, dziś stały się jedynie marzeniem. Jedną z gwiazd, które tęsknią za wyjazdami w egzotyczne miejsca jest Julia Wróblewska, która podzieliła się z fanami zdjęciem z dawnych wakacji na Bali.

Julia Wróblewska, która dzięki roli Michaliny w "Tylko mnie kochaj" została dziecięcą gwiazdą, ma już 22-lata i od czasu pojawienia się w filmie, który zapewnił jej rozpoznawalność oraz wielu fanów w całym kraju, wystąpiła w kilku filmach i serialach. 

Aktorka jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje swoje nowe zdjęcia.

Niedawno Julia Wróblewska opublikowała na swoim instagramowym profilu fotkę z wakacji na Bali, na których była jakiś czas temu. Najwyraźniej postanowiła powspominać.

Zapozowała do niego w kostiumie kąpielowym i wyznała, że tęskni za egzotycznymi podróżami.

Spójrzcie sami, jak się prezentowała! 

Reklama

"Już kiedyś wrzucane, ale jejku, ale by się chciało wyjechać w jakieś tropiki, pić drinka z palemką i się opalać. Myślę o jakiejś przyszłej podróży, nawet sama, dla siebie. Żeby odpocząć od tej przytłaczającej szarości i zamknięcia" - wyznała Julia Wróblewska w opisie pod fotką z wakacji na Bali

Trzeba przyznać, że Julia Wróblewska wygląda na tym zdjęciu przepięknie. Wy też tęsknicie za podróżowaniem? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wróblewska | gwiazdy | Bali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy