Reklama

Reklama

Justin Timberlake przeprosił żonę. "Za dużo wypiłem"

Justin Timberlake wydał oświadczenie, w którym przeprasza żonę Jessikę Biel. Sensacyjne zdjęcia pojawiły się w zeszłym miesiącu na pierwszych stronach gazet i w sieci.

38-letni piosenkarz napisał, że wprawdzie stara się być daleko od wszelkich plotek, to wydarzenia sprzed niecałych dwóch tygodni wymagają z jego strony odniesienia się do tej sprawy.

"Tamtej nocy wypiłem zdecydowanie za dużo i żałuję swojego zachowania. Powinienem był wiedzieć lepiej. To nie jest przykład, jaki chcę dawać mojemu synowi" - napisał Justin Timberlake w oświadczeniu, które pojawiło się na Instagramie.

Piosenkarz przerosił żonę i rodzinę, że postawił ich w takiej sytuacji. Zapewnił, że między nim a 30-letnią Alishą Wainwright "do niczego nie doszło".

Reklama

Przypomnijmy, że ponad dwa tygodnie temu w sieci pojawiły się zdjęcia, które zostały zrobione w Nowym Orleanie. Tam Justin Timberlake i aktorka Alisha Wainwright biorą udział w produkcji filmu "Palmer".

Na zdjęciach widać siedzącego Justina delektującego się drinkiem. Co jakiś czas 30-letnia aktorka kładzie dłoń na jego kolanie, widać także, jak trzymają się za ręce.

Justin Timberlake i Jessica Biel są małżeństwem od 7 lat. Pobrali się we Włoszech podczas romantycznej ceremonii. Para ma 4-letniego Silas.

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy