Reklama

Reklama

Kaia Gerber poszła w ślady mamy. Powtórzy sukces Cindy Crawford?

Kaia Gerber to 20-letnia modelka, mająca na koncie współpracę z takimi markami jak Givenchy, Versace, Prada, Chanel czy Tom Ford. Kaia znana jest jednak również z tego, że jej mamą jest sama Cindy Crawford - gwiazda lat 90. i jedna z najsłynniejszych topmodelek świata. Czy Kaia powtórzy jej sukces?

Kaia Gerber od sześciu lat regularnie pojawia się na okładkach najważniejszych magazynów modowych, chodzi dla najlepszych projektantów na świecie i ciężko pracuje na swoje nazwisko. Swoją karierę rozpoczęła jednak dużo wcześniej, bo w wieku zaledwie 10 lat. To właśnie wtedy wystąpiła w pierwszej kampanii reklamowej dla młodzieżowej linii ubrań Young Versace, pięć lat później zagrała też w filmie "Sister Cities". 

Kaia Gerber stara się sama pracować na swój sukces, ale nie odcina się od słynnej mamy. Wręcz przeciwnie, modelka często dzieli się z obserwatorami fotkami z Cindy, a dwa dni temu zamieściła zdjęcie z mamą, które podpisała wymownie " Najlepsza randka". 

Reklama

Kaia Gerber poszła w ślady mamy. Przypomina Cindy Crawford?

Cindy Crawford, amerykańska supermodelka i aktorka urodziła się w 1966 roku w Illinois. Cindy zadebiutowała w 1986 roku, pojawiając się na okładkach amerykańskiego "Vogue", a już kilka lat później chodziła na wybiegach takich projektantów jak Dolce & Gabbana, Ralph Lauren, Calvin Klein, Chanel, Valentino czy Dior. Cindy Crawford była też twarzą takich marek jak Revlon, Arctic czy kultowa Pepsi Cola, wystąpiła w teledyskach George'a Michaela, Prince'a i Jon Bon Jovi i została jedną z "Wielkiej szóstki", czyli grupy sześciu najpopularniejszych modelek, które wywarły wpływ na świat mody i popkulturę. W 1995 roku została okrzyknięta przez magazyn „Forbes” najlepiej zarabiającą modelką świata. 

Cindy Crawford próbowała również swoich sił w produkcjach filmowych, a dziś mocno angażuje się w akcje charytatywne, głównie te wspierające dzieci chore na białaczkę. 

Cindy Crawford jest bardzo dumna ze swojej córki i wspiera ją w zawodzie, o którym wie dosłownie wszystko. Fani coraz częściej zwracają uwagę na to, że Kaia jest coraz bardziej podobna do słynnej mamy - smukła sylwetka, ciemna oprawa oczu i długie włosy to zaledwie część podobieństw, na które zwracają uwagę. Córka Cindy jest również tak samo ambitna i pracowita jak jej mama, a obserwatorzy przepowiadają jej ogromną karierę. Widzicie to podobieństwo?

***
Zobacz również:

Basia Kurdej - Szatan nie musi się martwić o koniec kariery? Ekspert przerywa milczenie!

 Agnieszka Woźniak - Starak znów przyłapana z producentem!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cindy Crawford | Kaia Gerber

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy