Reklama

Reklama

Kamil Stoch ceni chwile spędzane z żoną

Kamil Stoch spędził niedzielę ze swoją żoną. Para nie musiała jechać na egzotyczne wakacje, aby wypocząć. Wolnym dniem delektowali się na łonie natury. Zobaczcie, co robili!

Kamil Stoch wie, jak wykorzystać piękną pogodę. Utytułowany skoczek narciarski to człowiek, dla którego liczy się nie tylko kariera. Kiedy tylko na wolny czas, spędza go z ukochaną żoną, Ewą. 

Niedawno sportowiec, który jest aktywny również w mediach społecznościowych, pochwalił się nowym zdjęciem ze swoją drugą połową. Para nie potrzebowała luksusów, by odpocząć i nacieszyć się sobą. Wystarczył im rodzinny piknik, na którym zajadali się lodami.

Kamil Stoch często publikuje w mediach społecznościowych fotografie, na których jest ze swoją wybranką. Atrakcyjna partnerka skoczka narciarskiego zawsze przyciąga uwagę, ale tym razem w komentarzach nie brakowało też słów skierowanych do samego Kamila Stocha. Fani go uwielbiają, ale zasugerowali mu, by po zakończeniu kariery zwrócił uwagę na pewną część swojego ciała.

Reklama

"Jak skończysz dla nas latać, to rób barki" - napisał jeden z fanów skoczka narciarskiego. Kamil Stoch postanowił odpowiedzieć na komentarz z poczuciem humoru. Sportowiec stwierdził, że najpierw "zrobi masę". 

Widać, że są ze sobą naprawdę szczęśliwi, bo oboje aż promienieją! 

W wolnych chwilach para nie tylko leniuchuje, ale też aktywnie spędza czas. Niedawno Kamil Stoch pochwalił się zdjęciem z wyprawy na kajaki. Skoczek narciarski i jego małżonka uwielbiają przebywać na łonie natury. Czują się tam jak ryby w wodzie! 

Piękna para, prawda? 
Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kamil i Ewa Stoch | Kamil Stoch | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy