Reklama

Reklama

Kamila Warzecha na śmiałym zdjęciu

Kamila Warzecha to uczestniczka szóstej edycji programu "Top Model". Modelka opublikowała w sieci odważne zdjęcie, na którym pozuje bez bielizny. Fotografia wywołała nielada poruszenie.

Kamila Warzecha w "Top Model"

Kamila Warzecha to jedna z uczestniczek szóstej edycji "Top Model". Telewidzowie byli poruszeni historia, Kamili, która przedstawiła się w programie jako osoba transseksualna. Od początku chciała być inspiracją i wsparciem dla młodych osób ze środowiska LGBTQ. Dziś, po czterech latach od zakończenia szóstego sezonu "Top Model", nadal nią jest - w mediach społecznościowych. Użytkownicy Instagrama chętnie obserwują gwiazdę TVN-u. Właśnie tam Kamila pochwaliła się ostatnio bardzo śmiałym kadrem.

Kamila Warzecha pozuje bez bielizny

Kamila zmieniła się nie do poznania. Schudła 20 kilogramów i już nie wstydzi się swojej sylwetki. Co więcej, chętnie pozuje do śmiałych zdjęć, chwaląc się przy okazji swoimi atutami. Teraz transseksualna uczestniczka "Top Model" opublikowała na Instagramie szokujące dla wielu zdjęcie. Zapozowała bowiem do fotki ubrana jedynie w krótki top i szpilki, bez bielizny. Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się mnóstwo pochlebnych opinii na temat wyglądu Kamili.

Reklama

"Wow dziewczyno! Pięknie wyglądasz", "Petarda!", "Cudna metamorfoza i piękne zdjęcie" - pisali w komentarzach pod fotką.

Zobaczcie koniecznie nowe zdjęcie Kamili Warzechy!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kamila Warzecha | Top model | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy