Reklama

Reklama

Karlie Kloss rozzłościła internautów

Karlie Kloss wyglądała świetnie w czarno białej stylizacji jaka wybrała na pokaz Calvina Kleina podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku.

  Tym razem modelka nie szła po wybiegu, a zajęła miejsce w pierwszym rzędzie. Pokaz z pewnością był dla niej chwilą wytchnienia po nieprzyjemnych wydarzeniach ubiegłego tygodnia. Wszystko zaczęło od tego, że wybrała się na sushi z Katy Perry. Ten fakt doprowadził do szału fanów Taylor Swift, którzy przypuścili swoisty atak na Instagramowe konto modelki, wypełniając je mnóstwem emotikonów przedstawiających szczura.

O co chodzi w tej dziecinadzie? Według fanów Karlie zachowała się nielojalnie wobec swojej przyjaciółki Taylor, spotykając się z jej "odwiecznym wrogiem" Katy Perry. Oczywiście niesnaski między Katy i Taylor nie są takie znowu odwieczne. Kiedyś dziewczyny przyjaźniły się, ale kiedy  Perry zaczęła się spotykać z byłym chłopakiem Taylor, Johnem Meyerem, przestało być miło. Choć wszystkie uczestniczki dramy są od dawna dorosłe, historia przypomina raczej scenariusz serialu dla nastolatek.

Reklama


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy