Reklama

Karolina Ferenstein-Kraśko o kłopotach z wagą

Karolina Ferenstein-Kraśko wprawiła swoich fanów na Instagramie w prawdziwe osłupienie. Podzieliła się z nimi swoimi zmaganiami z... nadprogramowymi kilogramami.

Nikt, kto uważnie obserwuje profil Karoliny Ferenstein-Kraśko, nie ma wątpliwości. To kobieta o doskonałej figurze prowadząca aktywny tryb życia. A jednak ona sama widzi sprawy trochę inaczej. Jak twierdzi, p zakończeniu kariery zawodowego jeźdźca, jej aktywność fizyczna znacznie spadła. Nie oznacza to wylegiwania się na kanapie całymi dniami. Po prostu zamiast 10 godzin treningu zostały dwie! To i tak znacznie więcej sportu niż uprawia przeciętny Polak, ale pani Karolina martwi się, że zmiana trybu życia niekorzystnie odbiła się na jej sylwetce. Przekonuje nawet, że zdjęcia na media społecznościowe były robione w taki sposób, by dodatkowe kilogramy były jak najmniej widoczne.

Reklama

Choć w rzeczywistości figura Karolliny Ferenstein-Kraśko jest doskonała, postanowiła ona dmuchać na zimne i zrzucić kilka kilogramów zanim sprawy wymkną się spod kontroli i waga skoczy za bardzo. Pochwaliła się też pierwszymi rezultatami diety, udało jej się zrzucić aż 7 kg.

Karolina Ferenstein-Kraśko podkreśla, że podobny problem ma wielu sportowców kończących kariery. Ciało przyzwyczajone jest do dużego wydatku energetycznego i nie od razu przystosowuje się do zmiany trybu życia. 

Czytaj też:

Polki w sypialni: Rozważne czy erotyczne?

Jeszcze więcej gorących plotek:

Przyłapała męża na zdradzie. Zaczęła transmitować wszystko na InstaStories. A on?

Lottie Moss. Mogła przebić siostrę, głupio zaprzepaściła karierę

***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama