Reklama

Karolina Pisarek pręży się na balkonie

Karolina Pisarek wie, jak podnieść temperaturę na swoim instagramowym profilu. Piękna modelka pochwaliła się niedawno zdjęciem z Paryża, do którego zapozowała w skąpym stroju. Nie tylko architektura miasta robi wrażenie!

Karolina Pisarek to obecnie jedna z najpopularniejszych modelek w Polsce. Zaistniała po udziale w "Top Model", gdzie zajęła wysokie drugie miejsce. Później można ją było zobaczyć również w popularnym programie "Ameryka Express", w którym udało jej się zwyciężyć. 

Karolina Pisarek robi międzynarodową karierę, a jej uroda jest doceniana przez największych światowych projektantów. Na brak propozycji zawodowych z pewnością nie może narzekać, ale zawsze znajduje czas dla swoich fanów. 

Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie często dzieli się ze swoimi followersami tym, co u niej słychać. Niedawno Karolina Pisarek opublikowała kolejną gorącą fotkę. Tym razem zapozowała na paryskim balkonie. 

Reklama

Atrakcyjna blondynka pokazała się w naturalnym wydaniu. Była okryta jedynie białą tkaniną, więc wyglądała naprawdę seksownie. 

Jak wam się podoba?

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | Top model | gwiazdy | Monika Pietrasińska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy