Reklama

Karolina Pisarek spełniła swoje marzenie. Odważnie!

Karolina Pisarek podczas wakacji na Bali spełniła jedno ze swoich marzeń. Wymagało to od niej nie lada odwagi, ale było warto. Znana modelka nie żałuje, że się na to zdecydowała. Co takiego zrobiła?

Karolina Pisarek zyskała wielką popularność po tym, jak wzięła udział w programie "Top Model". Obecnie jest znana na całym świecie i robi międzynarodową karierę. Na brak propozycji zawodowych piękna blondynka nie może narzekać. Niedawno Polka znalazła się w zestawieniu najpiękniejszych twarzy świata TC Candler, gdzie uplasowano ją na 40. miejscu. 

Mimo że Karolina Pisarek dużo pracuje, w nowym roku znalazła też czas na odpoczynek. Modelka poleciała na Bali i jest to dla niej niezwykle istotna podróż. Karolina Pisarek pragnie tam odzyskać równowagę i wyciszyć się. 

Reklama

Pozostaje jednak w stałym kontakcie ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Niedawno opublikowała nowy post, w którym wyznała, że podczas rajskich wakacji spełniła jedno ze swoich marzeń. 

"Mój pierwszy skok. Do teraz nie mogę uwierzyć, że odważyłam się na taki krok! Przyznam, że adrenalina była OGROMNA! Było to jedno z moich marzeń i w końcu mogę odhaczyć je na swojej liście. Nie było łatwo się przełamać, ale jednak się udało" - wyznała pod opublikowaną przez siebie serią zdjęć i krótkim wideo z wakacji Karolina Pisarek. 

Spójrzcie tylko, jak modelka skacze do wody! 

Z pewnością nie każdy by się odważył na skok do wodospadu, ale znana modelka to zrobiła. 

Od razu widać, że Karolina Pisarek nie boi się przełamywać swoich barier! 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | gwiazdy | podróż | Bali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy