Reklama

Kasia Dziurska pokazała fotkę sprzed lat

Kasia Dziurska to jedna z najpopularniejszych w Polsce influencerek, które zajmują się promowaniem zdrowego trybu życia i zachęcają obserwatorów do aktywności fizycznej. Jej ostatnia fotografia zdecydowanie zmotywowała użytkowników Instagrama.

Kasia Dziurska zyskała popularność dzięki udziałowi w 8. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Wraz z Tomaszem Barańskim dotarła aż do finału i zajęła drugie miejsce w konkursie. Taniec przed kamerami tak się jej spodobał, że rok później wystąpiła w show "Dance Dance Dance", emitowanym w telewizji TVP2.

Kasia cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 400 tysięcy osób, a obserwatorów przybywa jej z dnia na dzień.

Ostatnio Dziurska postanowiła podzielić się z fanami niezwykłymi zdjęciami. Na jednym z nich widać jej figurę sprzed wieloletnich i wymagających treningów. Natomiast po prawej gwiazda pochwaliła się obecnymi krągłościami.

Reklama

"Pośladki nie zrobią się piękne od samego siedzenia na nich! To jak? Dalej zamierzasz siedzieć na du... czy bierzesz się do roboty?" (pisownia oryginalna) - napisała w poście.

Fotki bardzo spodobały się jej fanom, którzy podziw wyrazili w komentarzach.

"Wooow, super!", "Aż chce się człowiek ruszyć", "Masz niesamowitą figurę" - czytamy.

Zgadzacie się z obserwatorami Kasi Dziurskiej?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Fitness | motywacja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama