Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek ćwiczy z Anną Lewandowską. „Prawdziwy wycisk”

Katarzyna Cichopek na Instagramie pochwaliła się selfie z Anną Lewandowską. Gwiazda uczestniczyła w jednym z treningów sportsmenki. „Do zobaczenia” – zapowiada we wpisie gwiazda „M jak miłość”, jednocześnie dając do zrozumienia, że zamierza spotykać się z Lewandowską znacznie częściej.

Katarzyna Cichopek dba o formę

Katarzyna Cichopek w czasie wakacji była wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie dzieliła się z fanami zdjęciami w bikini, jednocześnie eksponując zgrabną sylwetkę. Celebrytka lubi spędzać czas aktywnie: górskie wycieczki i wyprawy rowerowe to jej sposób na udany odpoczynek. Jak się okazuje, Cichopek trenuje również z Anną Lewnadowską.

Treningi Anny Lewandowskiej cieszą się uznaniem wśród polskich sław

Sportsmenka często organizuje wyjazdy, w których biorą udział polskie celebrytki. Niedawno Anna Lewnadowska powiadomiła fanów na Instagramie o kolejnym autorskim obozie. Zaznaczyła, że mile widziane są również mamy z małymi dziećmi.

Reklama

Żona piłkarza nie zwalnia tempa i co chwilę zaskakuje nowymi projektami. W środę poprowadziła trening w Warszawie. Jak się  okazało, uczestniczyła w nim między innymi Katarzyna Cichopek. Aktorka opublikowała na Isnatrgramie zdjęcie, które wykonała zaraz po zakończeniu intensywnego wysiłku.

Katarzyna Cichopek trenuje pod czujnym okiem Anny Lewandowskiej

"Koniec wakacji - początek nowego sezonu treningowego. To był prawdziwy wycisk - oznajmiła Cichopek we wpisie. Dodała również, że już wkrótce znowu zobaczy się z Anną Lewandowską. "Do zobaczenia na kolejnym treningu" - zapowiedziała celebrytka.

Fani bardzo pozytywnie zareagowali na nowe zdjęcie Katarzyny Cichopek. Wiele kobiet w komentarzach zaznaczyło, że aktorka jest dla nich motywacją i również zamierzają zadbać o sylwetkę. "Kiedy powtarzamy?" - pytały obserwatorki, które najwidoczniej uczestniczyły w środowym treningu razem z Kasią.


***
Przeczytaj również: 


Meghan Markle i książę Harry podlewają ogród świętą wodą

Modyfikują swoje ciała, by upodobnić się do elfów

Tak mieszkają polskie gwiazdy. Luksusowe wille i holenderki pośrodku lasu

Zobacz również: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cichopek Katarzyna | zgrabna figura

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy