Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek świętuje urodziny córki. "Pękam z dumy"

Córka Katarzyny Cichopek właśnie skończyła osiem lat, a aktorka postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych zdjęciem tortu. Jakie życzenia złożyła Katarzyna Cichopek córce?

Katarzyna Cichopek jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. To właśnie za pomocą instagramowego profilu informuje fanów, co się u niej aktualnie dzieje. 

Aktorka chętnie publikuje zdjęcia w modnych stylizacjach, ale nie brakuje również zdjęć z pracy oraz ujęć z bliskimi. Nic więc dziwnego, że na jej profilu pojawiły się zdjęcia z urodzin córki.

Katarzyna Cichopek od lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Marcinem Hakielem, a owocem ich związku jest Adam oraz Helena. Córka aktorki właśnie obchodziła ósme urodziny. Katarzyna Cichopek postanowiła z tej okazji opublikować post w mediach społecznościowych. 

Reklama

Aktorka pokazała urodzinowy tort, który najprawdopodobniej nawiązuje do zainteresowań dziewczynki. Trzeba przyznać, że jest naprawdę wyjątkowy. Przy okazji Katarzyna Cichopek złożyła córce życzenia, do których dołączyli jej fani. 

Czytaj więcej:

Marina Łuczenko-Szczęsna nie organizuje świąt! "Nie jestem na siłach"

Rhian Sugden zachwyciła fanów! Pokazała się bez makijażu!

Anna Dereszowska pokazała brzuch po porodzie. Już rozpoczęła treningi!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy