Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek wypoczywa nad morzem

Czerwcowy długi weekend dla wielu gwiazd stał się pretekstem do wyjazdu na mini wakacje. Nad polskie morze udała się m.in. Katarzyna Cichopek. Aktorka zdjęciami z pobytu nad Bałtykiem pochwaliła się na Instagramie.

Katarzyna Cichopek na początku czerwca deklarowała na swoim profilu, że tegoroczne wakacje planuje spędzić w Polsce. "Nasza piękna Polska. W tym roku stawiamy na urlop w kraju. Jest tyle wspaniałych miejsc do zwiedzenia", można było przeczytać na jej profilu.

Jak napisała, tak zrobiła i już kilka dni później wybrała się nad morze, a konkretnie do kaszubskiej wioski Białogóra. Mało znane turystom miejsce okazało się sielskie, a nadbałtycki krajobraz jak zwykle kusił niespokojnymi wodami i szarym, zakrytym chmurami niebem. "Polskie morze piękne nawet przy zachmurzonym niebie", napisała Cichopek pod zdjęciem, na którym w swetrze i ogrodniczkach pozuje na tle wzburzonej wody.

Reklama

Nie wszystkim jednak spodobało się sympatyczne zdjęcie aktorki. "Ja tu spędzam wakacje od urodzenia, bo mam tu dom. Ale jak wszyscy celebryci wrzucają na insta nasza plaże z oznaczeniem, to z super przestronne pustej plaży zrobił się parawan na parawanie. Jak stracisz dziecko z oczu na 2 sekundy, to jest słabo. Proszę zachować perełki dla siebie, sami sobie pod górkę ludzie robię. Nie rozumiem tego", napisała jedna z fanek.

Białogóra to nie jedyne miejsce do którego ostatnio wybrała się Kasia Cichopek. Wcześniej aktorka odwiedziła m.in. Kraków i Podhale. 
Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama