Reklama

Katarzyna Dowbor. Czas na zmiany?

Niedawno po raz drugi została babcią. Ta wiadomość bardzo ucieszyła dziennikarkę, która nadal jest aktywna zawodowo i angażuje się w rozmaite akcje. I nic nie zapowiada, aby zwolniła tempo i skupiła się tylko na wnukach.

Katarzyna Dowbor to wulkan energii. Tak mówią o niej przyjaciele. Kalendarz dziennikarki jest szczelnie wypełniony obowiązkami. Wkrótce rusza kolejna edycja popularnego programu "Nasz nowy dom". Poza tym Katarzyna Dowbor wiele czasu poświęca koniom, bo to od lat jej pasja. Podobnie, jak archiwizowanie pamiątek. Coraz chętniej prezenterka wspomina dawne czasy publikując fotografie i okładki pism na Instagramie.  

Można odnieść wrażenie, że pani Dowbor nic się nie zmieniła. I najwyraźniej dziennikarka sama zapragnęła zmiany. Chwilowa metamorfoza na brunetkę dodała pani Dowbor hollywoodzkiego blasku i spotkała się z pozytywną reakcją ze strony fanów.

Reklama

"Kim jest osoba ze zdjęcia?"- napisała na Instagramie. 

"Uma Thurman jak żywa"; "Oczywiście, że to kochana Pani Kasia "; "Fajnie"; "Co za zmiana" - takie komentarze pojawiły się po kilku sekundach w internecie. Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy