Reklama

Katarzyna Glinka ma problem

Katarzyna Glinka to aktorka z klasą. Jej wysmakowany wizerunek od lat spotyka się z uznaniem. Niedawno gwiazda pochwaliła się, że jest w ciąży. Ta informacja ucieszyła fanów. W odpowiedzi na komentarze aktorka zaproponowała współpracę. Na czym miałaby polegać?

Radosna wiadomość o ciąży aktorki obiegła media. Nic dziwnego, że do dnia dzisiejszego nie milkną komentarze z gratulacjami. Katarzyna Glinka nie pozostaje na nie obojętna. Nawet więcej. Poczuła chęć obopólnej inspiracji. W zamian za informacje dotyczące ciążowego menu i listy ćwiczeń aktorka oczekuje od fanek porad kosmetycznych. O co dokładnie chodzi?

"Kochani ! Dostałam od Was mnóstwo pytań na priv jak się odżywiam czy ćwiczę i jak dbam o siebie:) chętnie użyję instagramu jako miejsca w którym będziemy się wymieniać informacjami na te i inne tematy ćwiczę !!! Teraz już bezpiecznie mogę to robić jeśli chodzi o dietę to pewnie w osobnym poście, a sen z powiek spędza mi dbanie o skórę macie jakieś patenty na to jak sobie radzić z przesuszoną skórą ??? Piszcie plsssss" - napisała Glinka na swoim profilu.  

Reklama

Odzew był natychmiastowy. Z komentarzy spokojnie mógłby powstać poradnik. "Na suchą skórę najlepsza jest woda. Trzeba dużo się nawadniać. Pić wodę wtedy kiedy nawet się nie chce. Najlepiej co 15 minut, oczywiście w niedużych ilościach. Tego nauczyłem się będąc w Australii"- oto jeden z komentarzy.

Jakie są wasze domowe sposoby na nawilżenie cery? Co poradzilibyście aktorce?

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy