Reklama

Reklama

Katarzyna Glinka szybko wróciła do formy po ciąży

Katarzyna Glinka tegoroczne wakacje spędzała nad polskim morzem. Jej zdjęcia z plaży robią wrażenie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Katarzyna Glinka w maju po raz drugi została mamą. Szybko udało jej się wrócić do formy!

Katarzyna Glinka w maju powitała na świecie swoje drugie dziecko. Radosną nowiną gwiazda "Barw szczęścia" pochwaliła się w mediach społecznościowych, gdzie aktorka co jakiś czas zamieszcza nowe zdjęcia. 

Atrakcyjna brunetka chętnie dzieli się z fanami na Instagramie tym, co robi. Tegoroczne wakacje artystka spędzała nad Bałtykiem. Jej fotki w jednoczęściowym stroju kąpielowym zrobiły niemałe wrażenie. 

Gwiazda jest naprawdę szczupła. Gdybyśmy nie wiedzieli, że niedawno urodziła, w życiu byśmy się tego nie domyślili. 

Katarzyna Glinka w ekspresowym tempie wróciła do formy!  

Reklama

Figura Katarzyny Glinki robi wrażenie. Jesteśmy ciekawi, jaki jest jej sekret! 

***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! 


Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka | gwiazdy | strój kąpielowy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy