Reklama

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu. Duża różnica?

Katarzyna Skrzynecka postanowiła udowodnić swoim fanom w mediach społecznościowych, że nie wstydzi się pokazać im, jak tak naprawdę wygląda bez makijażu. Aktorka zaprezentowała się w różnych odsłonach. W której wygląda najlepiej?

50-letnia Katarzyna Skrzynecka postanowiła nie ukrywać tego, jak wygląda w naturalnym wydaniu. Gwiazda, która jest znana z tego, że ma do siebie ogromny dystans, zaprezentowała się ponad 155 tysiącom użytkowników Instagrama w różnych odsłonach. 

Ostatnio pokazała, jak jej twarz zmienia się w zależności od tego czy został nałożony na nią filtr, czy nie. Niewiarygodne, jak może ewoluować nasz wygląd w wyniku tak drobnego "zabiegu". 

Porównała również fotki w wersji sauté oraz w lekkim i bardzo mocnym make-upie. Różnica jest spora, ale trzeba przyznać, że Katarzyna Skrzynecka bez dużej ilości kosmetyków jest tak samo atrakcyjna, jak po "upiększaniu" przy pomocy aplikacji. 

Reklama

Aktorka regularnie zachęca swoje fanki do tego, aby akceptowały to, jak wyglądają, udowadniając na swoim przykładzie, że piękno ma wiele oblicz i to w dużej mierze dlatego, jej followersi tak ją uwielbiają!

W której odsłonie Katarzyna Skrzynecka najbardziej się wam podoba? 

Plotki, które mogą cię zainteresować: 

Julia Wieniawa i jej drobna wpadka podczas sesji zdjęciowej! 

Anna Wyszkoni ostro ćwiczy. Co za brzuch! 

Córka Moniki Richardson to piękność! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy