Reklama

Reklama

Katarzyna Sowińska: Dbajcie o siebie

Aktorka ma za sobą trudny czas. Ostatnie miesiące spędziła w szpitalu. Teraz postanowiła opisać to, przez co przeszła. To apel. Sowińska podkreśla, jak ważne jest robienie badań okresowych.

Ból, niepewność, strach - właśnie one towarzyszyły aktorce przez ostatnie tygodnie walki z chorobą. Na szczęście choroba została szybko zdiagnozowana. Teraz w mediach społecznościowych apeluje do fanów. 

"Ostatni miesiąc spędziłam pomiędzy szpitalem, pracą i ponownie szpitalem. Kolka nerkowa i kamień w nerce to ból jakiego nigdy nie przeżyłam. Operacja i kolejny zabieg w ciągu zaledwie kilku tygodni pokazały mi tylko, że warto robić okresowe badania. Zostawiam ten post tutaj tylko po to żeby zachęcić was do podstawowego badania USG nerek. Dbajcie o siebie! Pijcie dużo wody. Dziękuję wszystkim którzy wiedzieli o moim stanie zdrowia za ogromne wsparcie. Pozdrawiam już z domku. Czuje się dobrze"( pisownia oryginalna). Szczery wpis poruszył fanów. Życzenia powrotu do zdrowia zaczęły spływać z całej Polski. 

Reklama

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy