Reklama

Katarzyna Warnke kusi w bikini. Ale figura!

Katarzyna Warnke opublikowała niedawno w mediach społecznościowych zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Aktorka rzadko wrzuca do sieci tak odważne zdjęcia, ale trzeba przyznać, że jej figura robi wrażenie. Spójrzcie sami!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski spędzali swój urlop na słonecznej Krecie. Widoki z pewnością mieli nieziemskie, ale postanowili cieszyć się nimi we dwoje. 

Para nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym, więc aktorzy nie relacjonowali ze szczegółami swoich wakacji w mediach społecznościowych. 

Katarzyna Warnke postanowiła zrobić jednak wyjątek, publikując zdjęcie w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym. 

Jak widać, podczas wypoczynku aktorka, która ceni sobie naturalność, tym razem również odpuściła sobie robienie mocnego makijażu. 

Reklama

I bardzo dobrze, bo wcale go nie potrzebuje! 

Na fotografii widać, jak Katarzyna Warnke relaksuje się na leżaku. Gwiazda zrobiła sobie selfie w bikini, a fani nie kryli zachwytów aktorką, która przecież rok temu urodziła dziecko. 

"Super figura", "Co za ciało" - komplementowali aktorkę w komentarzach jej fani. Nic dziwnego, że fotka artystki wywołała takie reakcje, w końcu takie ciało u kobiety, która niedawno została mamą to nie lada wyczyn. 

Trzeba przyznać, że Katarzyna Warnke w bikini wygląda obłędnie! 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | gwiazdy | bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy