Reklama

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch

Katarzyna Zielińska na tę chwilę czekała ponad rok. Dlatego zaproszenie na premierę do Teatru Muzycznego ROMA przyjęła bez zawahania się. Kreacja, którą aktorka wybrała na ten wieczór, zachwyciła przybyłych gości i publiczność. Sami spójrzcie na tę stylizację!

Do tej pory na profilu Katarzyny Zielińskiej dominowały tzw. sceny domowe. Już dawno nie widzieliśmy aktorki przeglądającej się w lustrze z taką gracją.

Powód? Zaproszenie na premierę "Waitress" do Teatru Muzycznego ROMA było pretekstem do znalezienia odpowiedniej kreacji na ten wieczór. Można powiedzieć, że Zielińska przygotowała się celująco. Miętowy komplet idealnie współgrał z kolorystyką, która dominowała na scenie zarówno w scenografii, jak i kostiumach... Róż i mięta!

Przypadek? Nie sądzimy. Katarzyna Zielińska doskonale wie, jaka jest konwencja musicalu, który po raz pierwszy pokazany był na nowojorskim Broadwayu w 2016 roku. Jednak, zamiast przebierać się na premierę, postanowiła jedynie nawiązać do konwencji. I to po mistrzowsku.

Komplet, który wybrała swoją formą, podkreślił figurę aktorki. Katarzyna Zielińska jest kobietą o filigranowej budowie ciała. Przez lata pracowała nad figurą i mimo pandemii udało jej się zachować wymarzone kształty.

Reklama

Ostatnie szlify przed lustrem w domu i czas na wielkie wyjście. Na premierze Katarzyna Zielińska pojawiła się w towarzystwie męża. Wojciech Domański towarzyszył żonie w teatrze ROMA, jednak kiedy pojawiła się na ściance, kibicował z boku. 

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański zgrany duet

W show-biznesie to jedna z tych par, która chroni swoje życie prywatne. Jednak wnikliwi obserwatorzy podkreślają, że z Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego można brać przykład. Choć małżeństwem są od 2003 roku, wciąż są zapatrzeni w siebie. Razem wychowują dwóch synów Henryka i Aleksandra. 

Podczas premiery mąż zadbał o każdy szczegół, aby żona czuła się komfortowo przed obiektywami, przytrzymał nawet okrycie aktorki.

Katarzyna Zielińska przykuła uwagę na ściance

Długie srebrne kolczyki z motywami kwiatowymi idealnie współgrały z gładką fryzurą aktorki. Katarzyna Zielińska na ten wieczór wybrała też minimalistyczne pierścionki. 

Delikatne szpilki nie stroniły od błyskotek. Czarne paski mieniły się w blasku fleszy. Mała torebka dopasowana kolorystycznie do stylizacji tworzyła z nią monochromatyczną całość. 

Rozcięcie spódnicy odsłaniało smukłą łydkę, a wiązanie w talii tylko dodawała pikanterii całości. Jednym zdanie... Prosty krój zrobił furorę na ściance. Katarzyna Zielińska prezentowała się zjawiskowo!

Zobacz także:

Księżna Kate w czwartej ciąży?

Małgorzata Rozenek odsłania pośladki!

Zaskakujące wieści o wartości Ekipy! Na ile została wyceniona ich praca?

Adam i Jakub Zdrojkowscy obchodzą urodziny 

Wybrano najpiękniejszą pierwszą damę! 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | premiera | Warszawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy