Reklama

Reklama

Kate Middleton. Czarno na białym

Niemal cały czas w rozjazdach. Podczas ostatniej wizyty na Cyprze, mimo ciepłego klimatu, dało się zauważyć chłodne relacje między małżonkami. I to nie było po raz pierwszy.

Jednodniowa wizyta na Cyprze była szeroko komentowana w mediach. Książęca para była bacznie obserwowana przez fotoreporterów. Komentatorzy zwracali uwagę na zaplanowane spotkania, ale nie tylko. 

Uwadze nie umknęły kreacje księżnej. Jej styl zaczął być porównywany do stylu pierwszej damy USA. Biała bluzka i granatowe dzwony wprawiły w zachwyt stylistów od lat obserwujących modę na książęcym dworze. Zielona marynarka i delikatna torebka watości około 800 złotych świetnie korespondowały z całością stylizacji. 

Jednak uśmiech na twarzy księżnej Kate pojawiał się i znikał. Dało się wyczuć pewien chłód między małżonkami. 

Reklama

Na żadnym ze zdjęć nie trzymają się za ręce i nie było to po raz pierwszy. Eksperci od etykiety podkreślają, że publiczne okazywanie sobie bliskości przez członków rodziny królewskiej nie jest w dobrym tonie. Jednak Kate i William nawet, kiedy mogą pozwolić sobie na czułości, nie robią tego.

Obiektyw aparatu w ostatnim czasie wyłapał wiele podobnych sytuacji. Nie da się ukryć, że księżna Kate Middleton bardzo schudła w ostatnich miesiącach. Czyżby miała problemy? A może to zmęczenie związane z wychowaniem najmłodszego potomka? Z pewnością rozłąka z dziećmi nie służy księżnej Kate.

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy