Reklama

Reklama

Katy Perry i Orlando Bloom postarzyli się

Katy Perry i Orlando Bloom są jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Niedawno zaskoczyli fanów zdjęciem, na którym wyglądali nieco mniej atrakcyjnie niż zazwyczaj... Para po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie dystans!

Katy Perry i Orlando Bloom. Przestali opierać się miłości?

36-letnia Katy Perry i 44-letni Orlando Bloom to obecnie jedna z najgorętszych par Hollywood. Znana piosenkarka i aktor 26 sierpnia 2020 roku powitali na świecie córeczkę, której nadali imię Daisy Dove. Historia ich związku jest dość zagmatwana, ponieważ zaczęli randkować już kilka lat temu. 

Wcześniej jednak nie udawało im się na dłużej utrzymać relacji, dlatego też na okrągło zrywali ze sobą i znów do siebie wracali. W końcu jednak przestali uciekać od przeznaczenia. 

Orlando Bloom podjął decyzję

Orlando Bloom oświadczył się Katy Perry w lutym 2019 roku. Niedługo później podczas premiery "Never Worn White" popularna piosenkarka ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a w kwietniu ubiegłego roku para zdradziła, że oczekuje narodzin dziewczynki, która urodziła się 26 sierpnia 2020 roku. 

Reklama

Orlando Bloom i Katy Perry. Związek z dystansem

Orlando Bloom i Katy Perry to para, którą łączy nie tylko pociąg fizyczny, ale również podobne poczucie humoru. 

Aktor i piosenkarka są aktywni w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikują wspólne zdjęcia. Niedawno podzielili się z fanami fotką, na której widać jak się "postarzyli". 

Jak widać, ci dwoje mają do siebie dystans! 

W plebiscycie Najlepsi z Najlepszych to ty przyznajesz nagrody! Wybierz najlepszego artystę»

Czytaj również: 

Anna Maria Sieklucka w bikini!

Książę William ma poważne problemy? 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy