Reklama

Reklama

Kim Kardashian pokazała zdjęcie z młodości

Kim Kardashian to jedna z najpopularniejszych celebrytek. Za pośrednictwem Instagrama pokazała zdjęcie z młodości. Jest na nim ze starszą siostrą Kourtney. Mocno się zmieniły?

Rodzina Kardashian-Jenner

Rodzina Kardashian-Jenner popularność zyskała poprzez reality show "Keeping Up with the Kardashians". Od początku programu rodzina cieszy się ogromną popularnością, która nie słabnie. 

Każdy z rodzeństwa wzbudza zainteresowanie milionów osób na całym świecie. Nic więc dziwnego, że są tak aktywni w mediach społecznościowych. To właśnie za pomocą Instagrama pokazują fanom swoje luksusowe życie.

Kim Kardashian pokazała zdjęcie z młodości

Kim Kardashian za pośrednictwem Instagrama pokazała zdjęcie z młodości, a dokładnie z czasów studiów Kourtney. Opowiedziała, jak wyglądało studenckie życie siostry. 

Reklama

Kim zdradziła, że w tym czasie Kourtney Kardashian sporo imprezowała. Pod zdjęciem pojawił się także komentarz Khloe Kardashian, która stwierdziła, że też tam była. 

Chwilę później na Instagramie Khloe Kardashian pojawiło się podobne zdjęcie, na którym są trzy siostry. Celebrytka zaznaczyła, że starsza siostra o niej po prostu zapomniała. Khloe Kardashian w żartobliwy sposób chciała pokazać Kim, że poczuła się pominięta. 

Czytaj więcej:

Paulina Krupińska o życiu z artystą. „Nie byłam na to przygotowana”

Izabela Kuna na wakacjach w bikini. Zachwyciła fanów!

Ewa Bem na "Top of the Top Sopot Festival". Wróciła na scenę po śmierci córki

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian | Kourtney Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy