Reklama

Reklama

Kinga Rusin docenia "dobry design" podczas wycieczki po Afryce. Te miejsca ją zachwyciły!

Kinga Rusin podróżuje obecnie po Afryce. Dziennikarka pochwaliła się na Instgaramie przestrzeniami, które miała okazje podziwiać. Wnętrza zachwyciły ją nietypowymi rozwiązaniami architektonicznymi. To niezwykle luksusowe lokacje, usytuowane pośrodku pustkowia.

Kinga Rusin zdobywa kolejne zakątki świata

Kinga Rusin po zakończeniu współpracy z TVN nieustannie podróżuje. Dziennikarka kilka miesięcy spędziła w Azji Południowej. Od niedawna wraz z ukochanym i wspólnikiem Markiem Kujawą przebywa w Afryce. Para zwiedza tamtejsze parki narodowe, zachwycając się malowniczymi widokami i majestatycznymi zwierzętami.

Kinga Rusin pokazała luksusowe wnętrza

Kinga Rusin jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z obserwatorami wrażeniami z egzotycznych podróży. Niedanowo dziennikarka zamieściła na Instagramie karuzelę ze zdjęciami, przedstawiającymi miejsca, które wyjątkowo spodobały jej się w Afryce. To luksusowe hotele z widokami na dzikie krajobrazy - bezkresne pustynie. Zaznaczyła, że do publikacji przyczyniły się liczne pytania fanów.

Reklama

Dziennikarka we wpisie wytłumaczyła, że jest miłośniczką "dobrego designu", a architektura bardzo ją inspiruje. Afrykańskie przestrzenie bardzo przypadły Rusin do gustu. Zachwyciły ją przede wszystkim tym, jak harmonizują z naturą. 

Przestrzenie, którymi pochwaliła się Rusin na swoim Instagramie, są niezwykle luksusowe. Celebrytka udostępniła zarówno wnętrze, jak i fasadę hotelu usytuowanego pośrodku pustkowia. Imponujące lokum nawiązuje wyglądem do tradycyjnych afrykańskich bungalowów.

Takie przestrzenie lubi Kinga Rusin

Dziennikarka ma słabość do jasnych pomieszczeń utrzymanych w neutralnych kolorach,  w których dominują naturalne materiały. Większość miejsc,  które zamieściła w karuzeli, właśnie tak wygląda. Charakterystyczne, duże okna, sprawiają, że wnętrza niemalże łączą się z bezkresną przestrzenią ze szybą.

Kinga Rusin nie boi się przygód.  Ze zdjęć, które opublikowała, możemy wnioskować, że celebrytka wraz z Markiem  Kujawą spali nie tylko w luksusowych wnętrzach, ale również pod gołym niebem. 

***

Przeczytaj również:

Kasia Kowalska na zdjęciu sprzed lat. Fani zachwyceni!

Maciej Musiał ukrywał to od lat. Kim jest jego partnerka?

María Mendiola nie żyje. Śpiewała wielki przebój "Yes Sir, I Can Boogie"

Zobacz również: 


 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marek Kujawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy