Reklama

Klaudia Halejcio już zdradziła płeć dziecka?

Klaudia Halejcio niedawno podzieliła się z fanami radosną nowiną. Okazuje się, że gwiazda "Pierwszej miłości" za kilka miesięcy zostanie mamą. Wiele osób zastanawia się, kiedy aktorka zdradzi płeć swojego pierwszego potomka. Czyżby zrobiła to nieumyślnie?

30-letnia Klaudia Halejcio dopiero co poinformowała fanów, że spodziewa się pierwszego dziecka, a oni już zastanawiają się, jakiej płci będzie maleństwo. 

Gwiazda "Pierwszej miłości" podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie jest bardzo aktywna. Zapozowała do zdjęć ze swoim partnerem i w ten sposób przekazała wiadomość o ciąży. 

Artystka często publikuje na swoim instagramowym profilu nowe posty, a niedawno podzieliła się ze swoimi followersami kolejną uroczą fotką, na której widać już jej krągłości. 

Reklama

Jeden szczegół przykuł szczególną uwagę fanów. Chodzi o różowy materiał, który Klaudia Halejcio trzyma w swojej dłoni. 

Niektórzy uważają, że aktorka celowo wybrała właśnie ten kolor, aby przekazać swoim followersom wiadomość o płci pierwszego dziecka. 

Czy ten różowy kocyk to sugestia? Gratuluję jeszcze raz! – zapytała Klaudię Halejcio jedna z jej fanek, a aktorka szybko postanowiła odpowiedzieć na jej komentarz, pisząc, że to tylko jej sweterek. 

Gwiazda nie zdradziła, póki co, czy spodziewa się chłopczyka, czy dziewczynki.

A jak wy obstawiacie?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio | gwiazdy | dziecko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy