Reklama

Reklama

Konkurs dla singielek

W walentynki cała uwaga mediów skupia się na zakochanych parach. My natomiast przygotowaliśmy konkurs dedykowany singielkom, którym to święto zwykle nie kojarzy się najlepiej.

Konkurs został już rozwiązany.

Przeczytaj regulamin konkursu!

Nagrody:

Zestaw Breton (krem ochronny SPF 30 UV Eye Protection + minimaska pod oczy Eye Mask + preparat do demakijażu Clear Eyes)

Odkryj zupełnie nowy wymiar pielęgnacji skóry wokół oczu.

Linia Eye Priority powiększyła się o nowy produkt ochronny SPF 30. Chroni delikatną skórę wokół oczu przed przedwczesnym starzeniem się, promieniowaniem ultrafioletowym, zanieczyszczeniom środowiska dzięki zawartości wysokich filtrów kosmetycznych i silnej dawce antyoksydantów. W połączeniu z dobroczynnym działaniem witamin i mikroelementów Eye Protection chroni delikatną skórę wokół oczu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi na działanie, których narażona jest każdego dnia. Unikalna formuła w postaci lekkiej emulsji natychmiastowo się wchłania pozostawiając delikatny, niewidzialny film ochronny. Zaawansowane połączenie wysokich filtrów ochronnych SPF 30 chroni skórę przed promieniowaniem UVA-UVB oraz UVC- eliminując jednocześnie wszelkie ich zgubne działania na skórę wokół oczu. Preparat jest doskonałym uzupełnieniem kuracji Dark Undereye Serum-przeciwko zasinieniom. Zapewnia kompleksowe działanie aktywnych składników, gwarantując jednocześnie ochronę przed promieniowaniem słonecznym.

Reklama

Woda toaletowa Jesus Del Pozo Kiss Sexy

Kiss Sexy to zabawna gra słów, z podszytym czystym erotyzmem przekazem.

Kiss: pocałunek ofiarowany i otrzymany.

Sexy: pasja i zmysłowość, kuszenie. Orientalna namiętność ukazana w całej swojej okazałości.

Cud uwodzenia i prowokacji-magiczna woń zamknięta w niewinnym i totalnie kobiecym flakonie w kolorze Magenty, ozdobiony pięknymi kwiatami orchidei i sygnowany na srebrnym spodzie.

Zestaw z maskarą Infinito

Najnowsza maskara Infinito w luksusowym zestawie z kosmetyczką i płynem do demakijażu oczu w prezencie od marki Collistar.

Wyjątkowy luksus dla twoich oczu i doskonale podkreślone rzęsy. Mascara gwarantuje nieskończone pogrubienie, podkręcenie i wydłużenie rzęs. Specjalna szczoteczka, wykonana z delikatnego elastomeru, ze starannie oddzielonymi włoskami, gwarantuje dokładne pokrycie i wymodelowanie rzęs. Rewolucyjna i innowacyjna szczoteczka, wykonana z miękkich elastomerów, zapewnia idealny makijaż rzęs i ich doskonałe podkreślenie.

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy