Reklama

Reklama

Konkurs: Yoga Tablet Lenovo

Konkurs już się zakończył.

Zwycięzcy:

Miejsce I: Agnieszka Działowy

Miejsce II: Tomasz Burza

Miejsce III: Jola Pożoga

Gratulujemy!

Już niedługo Święta, a ty nie masz prezentu dla przyjaciółki, siostry, mamy, a może dla siebie? Weź sprawy w swoje ręce i wygraj w naszym konkursie nowatorski tablet Lenovo.

Każda z nas marzy o wyjątkowym gadżecie, który jest niewielki, kobiecy i ma elegancki design. Taki właśnie jest nowy tablet Lenovo, którego jakość doceniły gwiazdy m.in. Joanna Jabłczyńska, Magda Steczkowska, Anna Wendzikowska, Dorota Gardias, siostry Paulina i Natalia Przybysz, Michał Figurski, Zofia Ślotała, Ada Szulc, Karolina Malinowska i Grażyna Szapołowska.

Reklama

Kliknij i zobacz zdjęcia z premiery nowego Yoga Tablet Lenovo!

Jak zdobyć tablet od Lenovo?

Aby wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na pytanie: Którego z trzech trybów pracy nowego Tabletu Yoga Lenovo (Tryb Trzymaj w dłoni, Tryb Połóż oraz Tryb Postaw) najbardziej ci brakowało do tej pory w tablecie i dlaczego?

Odpowiedź wraz z danymi adresowymi (imię i nazwisko, adres e-mail i adres zamieszkania) prześlij na: konkursy@styl.pl

Konkurs trwał od 11 grudnia do 24 grudnia 2013 roku.

Nagrody

Miejsce I - Tablet Yoga Lenovo

Lenovo Yoga tablet zaprojektowany został z myślą o użytkownikach ceniących funkcjonalność i mobilność. Posiada innowacyjną podstawkę, która pozwala na pracę w trzech komfortowych trybach: „Trzymaj w dłoni”, „Postaw”, „Połóż”. Dzięki cylindrycznej baterii możesz cieszyć się przeglądaniem internetu, graniem w gry, oglądaniem filmów, słuchaniem muzyki lub wideokonferencjami nawet do 18 godzin bez ładowania.

Dzięki temu jest to idealne rozwiązanie dla aktywnych, mobilnych kobiet.


Miejsce II i III - Tablet IdeaPad A3000 Lenovo

Tablet Lenovo IdeaTab A3000 to urządzenie o wysokiej wydajności, które jest wystarczająco przenośne, aby zmieścić się do kieszeni kurtki. Zastosowany w tablecie A3000 procesor czterordzeniowy zapewnia wyjątkową szybkość reakcji, wyświetlacz HD czysty i pełen kolorów obraz, a pojemna bateria do 7 godzin przeglądania stron internetowych za pomocą połączenia WiFi.

Kliknij i dowiedz się więcej o nagrodach w konkursie!

Masz pytanie?

Napisz od nas: konkursy@styl.pl

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy