Reklama

Reklama

Królowa Elżbieta II została oszukana przez księcia Harry'ego?

W zagranicznych mediach pojawiły się informacje sugerujące, że brytyjska monarchini wiedziała o zamiarach księcia Harry'ego co do jego wywiadu u Oprah. Niestety mówi się, że Sussex miał ją oszukać w kwestii tego, jakie właściwie chce podejmować w nim tematy.

Jak piszą zagraniczne media na czele z "Daily Mail", królowa Elżbieta II miała ponoć słyszeć już wcześniej o zamiarach księcia Harry'ego odnośnie jego medialnych wypowiedzi u Oprah.

Podobno brytyjska monarchini zgodziła się na rozmowę wnuka z dziennikarką, jednak wydarzyło się tak, ponieważ nie powiedziano jej całej prawdy. 

Harry, który ponoć już dawno temu nakreślił jej wizję co tego, co opowie w wywiadzie, nie wspomniał babci nic o tym, że ma zamiar odnieść się do dworskiego życia rodziny, a tym samym niejako pogrążyć Windsorów. 

Książę Harry oszukał Elżbietę II?

Reklama

Elżbieta II dowiedziała się, że Harry wypowie się o zdrowiu psychicznym żołnierzy. Nie wspomniano jej o tym, że chodzi tutaj o niego samego oraz jego relacje z ojcem. 

Książę Harry nie ma litości dla rodziny?

Oskarżenia o rasizm były jedynie początkiem, ponieważ ostatnio w programie "The Me You Can't See", wnuk królowej wyznał, że książę Karol nie zareagował, chociaż wiedział, co się z nim dzieje. Miał być bezczynny wobec problemów i lęków, które zrodziły się po śmierci matki. 

Królowa miała ciężko przyjąć zarzuty, które padły na jej syna. Te słowa "absolutnie ją oszołomiły", a tak przynajmniej ma twierdzi informator tabloidu z pałacu.

Czytaj również:

Nie żyje młody raper! 

Joanna Opozda ma piękną matkę 

Natalia Siwiec w zjawiskowej stylizacji! 

Jak wygląda córka Kingi Rusin? 

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy