Reklama

Reklama

Królowa "głęboko i osobiście dotknięta”. Chodzi o Harry'ego

Jak donosi „Daily Mail”, powołując się na źródła bliskie Pałacowi Buckingham, królowa Elżbieta jest „głęboko zmartwiona”, komentarzami Harry'ego, dotyczącymi jego wychowania i relacji panujących na brytyjskim dworze.

Wywiad, którego kilka miesięcy temu Harry i Meghan udzielili Oprah Winfrey, wywołał poruszenie w mediach na całym świecie. Nic dziwnego - małżonkowie szczerze opowiadali w nim o chłodnych relacjach panujących na brytyjskim dworze, a sama Meghan przyznała się do myśli samobójczych, z którymi zmagała się mieszkając w Pałacu Buckingham.

Okazuje się jednak, że wspomniany wywiad nie był ani ostatnim słowem pary w temacie brytyjskiego dworu, ani końcem współpracy z Oprah. Harry wraz z dziennikarką stworzył serial dokumentalny "The me you can’t see", którego tematem są problemy psychiczne i zaburzenia emocjonalne. Premiera serii miała miejsce 21 maja na platformie Apple TV, a na liście gości pierwszego sezonu znaleźli się m.in. Lady Gaga i Glenn Close.

Reklama

Prowadzący program nie tylko przepytują gości, ale również dzielą się własnymi doświadczeniami. Harry wyznał m.in. że poddał się psychoterapii, by przepracować stres, którego jako dziecko doświadczał na brytyjskim dworze.

Harry zasugerował również, że jego ojciec nie wykazywał wobec niego wystarczającej empatii. - Kiedy byłam mały, mój ojciec czasem powtarzał: "Mnie traktowano w taki sam sposób, jak ciebie" - wspominał.

Choć królowa tradycyjnie wstrzymuje się od komentarzy, rewelacje ujawniane przez Meghan i Harry'ego przenikają przez mury Pałacu Buckingham. Co więcej: jak podaje "Daily Mail", powołując się na źródła z otoczenia Elżbiety II, monarchini czuje mocno dotknięta wyznaniami wnuka.

"Królowa czuje się głęboko i osobiści dotknięta słowami Harry'ego, szczególnie wątkiem dotyczącym metod wychowawczych Karola i zawartej w nich sugestii, że traktował dzieci w taki, a nie inny sposób, gdyż sam nie miał dobrych wzorców" - cytuje dziennik informatora. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oprah Winfrey | Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy