Reklama

"Królowa życia" pochwaliła się "synową". Fani nie kryli zachwytu!

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pokazała swoją "synową". Wygląda na to, że kobiety mają ze sobą świetny kontakt. Dajcie znać, co myślicie o wybrance Conana!

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się z fanami tym, co u niej słychać. Niedawno opublikowała nowy wpis, który wzbudził szczególne zainteresowanie internautów. 

Postanowiła pochwalić się swoją "synową". Jak wiadomo, więź Dagmary Kaźmierskiej i jej syna Conana jest bardzo silna. "Królowa życia" często podkreśla, jak ważne miejsce 19-letni zajmuje młody mężczyzna w jej życiu. Matki mają czasem problem z zaakceptowaniem tego, że ich dzieci są już dorosłe. Nie zawsze podoba im się partner lub partnerka pociechy, ale Dagmara Kaźmierska najwyraźniej nie jest jedną z takich kobiet. 

Reklama

Wygląda na to, że bohaterka show TTV bardzo polubiła przyjaciółkę swojego dziecka, bo pod opublikowaną przez siebie fotką, do której syn zapozował u boku atrakcyjnej brunetki, nie szczędziła jej komplementów. 

Zobaczcie, co takiego napisała! 

"Ładne mamy, to i ładne dzieci. Śliczna, mądra i kochana Kasandra, córka mojej Wioli i Conanek" - napisała Dagmara Kaźmierska pod dodanymi przez siebie na Instagram fotkami pięknej pary. "Królowa życia" najwyraźniej darzy córkę swojej przyjaciółki ogromną sympatią. 

Nie wiemy, czy to jedynie przyjaciółka, czy wybranka serca Conana, ale gdyby tak wyglądała relacja każdej matki i synowej, na pewno świat byłby piękniejszy. 

Jak wam się podoba para na zdjęciu? 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy