Reklama

Reklama

Krystyna Loska wraca do telewizji

Krystyna Loska przez wiele lat była ikoną prezenterstwa i dziennikarstwa. Teraz, po wielu latach przerwy od pracy pojawiły się informacje o planach jej powrotu.

Wieloletnia ikona Telewizji Polskiej pracowała w niej 33 lata i przetrwała rządy aż 14 prezesów. Z pracy odeszła w 1994 roku, a powodem jej odejścia- jak sama mówiła- był problem w dogadywaniu się z coraz młodszą ekipą. 

Niewiele brakowało, by gwiazda telewizji została aktorką. Początki kariery Krystyny Loski zaczynają się bowiem wraz ze studiami na wydziale aktorskim w Krakowie. Musiała jednak przerwać je na drugim roku, bowiem zaszła w ciążę. Kilka lat po urodzeniu córki, Grażyny Torbickiej, zdała egzamin eksternistyczny. W latach 60. została dostrzeżona przez redaktorkę radia w Katowicach, która zaproponowała jej pracę lektorki, następnie za namową Józefa Kopocza rozpoczęła pracę w TVP Katowice, była również spikerką. Po 10 latach pracy w Katowicach wraz z mężem i córką przenieśli się do Warszawy, gdzie rozpoczęła się jej wielka telewizyjna kariera. 

Reklama

Prowadziła największe festiwale w kraju, a serca widzów zdobyła dzięki błyskotliwemu humorowi. Do tej pory uznawana jest za jedną z najwspanialszych wizytówek polskiego dziennikarstwa. Jakiś czas temu o mediów zaczęły wpływać informacje o jej pogarszającym się stanie zdrowia. Gwiazda jednak zaprzeczyła tym informacjom. W wywiadzie dla magazynu "Show" powiedziała: "Wbrew temu, co piszą, jestem w dobrej formie. To jednak przykre uczucie, kiedy zerkam na gazetę i czytam, że jestem ciężko chora. A ludzie stojący wokół mnie dziwią się, że ja z nimi stoję i rozmawiam. Na szczęście czuję się znakomicie, to dla mnie najważniejsze i bardzo mnie cieszy".

Ostatnio media obiegła pozytywna informacja o planowanym powrocie Krystyny Loski do pracy. Chodzą słuchy, że gwiazda podpisała kontrakt z agencją lektorską. Miejmy nadzieję, że już niedługo będziemy mieli okazję znów posłuchać głosu wybitnej, 83-letniej lektorki, która podbiła serca Polaków.

Inne gorące plotki: 

Nowa fryzura Marceliny Zawadzkiej! 

Nowa piosenka Alicji Szemplińskiej. Przyniosłaby Polsce awans do finału na Eurowizji? 

Mama Blanki Lipińskiej robi furorę. Co za figura! 

Majka Jeżowska kończy 61 lat!

Ewa Minge o zabiegach medycyny estetycznej! 

Rafał Trzaskowski o powikłaniach po COVID-19

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystyna Loska | powrót krystyny loski | Grażyna Torbicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy