Reklama

Krzysztof Ibisz i Dominika Gwit w szalonym tańcu

Krzysztof Ibisz i Dominika Gwit zaskoczyli swoich fanów. Na instagramowym profilu prezentera pojawił się krótki filmik, na którym on i popularna aktorka tańczą ze sobą. To po prostu trzeba zobaczyć!

Zarówno Krzysztof Ibisz, jak i Dominika Gwit są bardzo charakterystycznymi osobowościami. W polskim show-biznesie ich nazwiska od lat są powszechnie dobrze znane. Dominika Gwit to żywiołowa aktorka, która stała się znana między inni za sprawą swoich roli w serialach: "Przepis na życie" oraz "Singielka", a Krzysztof Ibisz jest prezenterem, który od lat prowadzi popularne programy telewizyjne i ważne imprezy. 

Oboje są znani z tego, że mają do siebie duży dystans. Krzysztof Ibisz, który jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, pochwalił się niedawno na swoim instagramowym profilu zabawnym filmikiem. Prezenter tańczy na nim razem z Dominiką Gwit. 

To po prostu trzeba zobaczyć!

Reklama

Jak widać Krzysztof Ibisz i Dominika Gwit w duecie prezentują się całkiem nieźle. Ich układ choreograficzny nie jest może specjalnie skomplikowany , ale za to bardzo zabawny.

Co ciekawe, nie jest to ich pierwszy wspólny występ. Artyści grają razem w teatrze teatrze "Fabryka Marzeń". 

Taniec ceelbrytów bardzo przypadł do gustu ich fanom.

"Kochani rewelacja, możecie codziennie tak tańczyć" - napisała jedna z obserwatorek prezentera w komentarzu pod opublikowanym wideo.A wam, jak się podoba ten taniec?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Dominika Gwit | taniec | gwiazdy | celebryci
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy