Reklama

Krzysztof Krawczyk. Żona ujawnia, na co tak naprawdę zmarł

Wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła jego fanami. Niektórzy uważają, że to kobiec pewnej epoki w show-biznesie. Na co tak naprawdę zmarł wybitny muzyk?

Kiedy menadżer Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wokalista nie żyje, jego fani na całym świecie wprost nie mogli w to uwierzyć. W końcu popularny piosenkarz był legendą polskiej muzyki rozrywkowej i naprawdę trudno jest wyobrazić sobie rynek muzyczny bez niego. 

Niektórzy uważają nawet, że śmierć Krzysztofa Krawczyka w wieku 74 lat to koniec pewnej epoki w świecie show-biznesu. 

Muzyk do szpitala trafił w drugiej połowie marca po zakażeniu koronawirusem, jednak na niedługo przed Wielkanocą jego stan zaczął się poprawiać, o czym pisał m.in. "Super Express". Legenda polskiej sceny muzycznej przed świętami opuściła placówkę medyczną. 

Reklama

Krzysztof Krawczyk święta spędził z rodziną, jednak w poniedziałek jego stan nagle się pogorszył, a muzyk niespodziewanie zmarł. Niektórzy zastanawiali się, czy przyczyną śmierci wokalisty nie był koronawirus. 

Niedawno żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa Krawczyk zaprzeczyła jednak temu w rozmowie z Onetem. Małżonka zmarłego gwiazdora poinformowała, że to choroby współistniejące były przyczyną śmierci piosenkarza.

Więcej na ten temat: 

Krzysztof Krawczyk nie żyje

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Krawczyk | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama