Reklama

Reklama

Książę Harry dostał ofertę pracy

Meghan i Harry postanowili odciąć się na dobre od brytyjskiej rodziny królewskiej. Życie na własny rachunek oznacza jednak podjęcie pracy. Na szczęście oferty same spływają do księcia Sussexu.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Harry i Meghan wydali na oficjalnym książęcym profilu na Instagramie oświadczenie, w którym poinformowali fanów, że rezygnują z tytułów, odcinają się od rodziny królewskiej oraz wyprowadzają się do Ameryki Północnej.

Jednym z najczęściej omawianych wątków związanych z odejściem Meghan i Harry’ego są ich finanse. Arystokraci przyznali, że zamierzają całkowicie uniezależnić się od dworskich wpływów dzięki podejmowanym współpracom z dużymi firmami i markami.

Meghan chce wrócić do aktorstwa i dzięki zręcznym działaniom księcia Harry’ego dostała role dubbingowe w filmach Disneya.

Reklama

Jak się okazało, nie tylko książęca para ma zamiar zyskać na medialnym rozgłosie. Na nagłe wydarzenia ostatnich dni zareagowała znana sieć fast foodów, która postanowiła wypromować się w mediach społecznościowych oferując przez Twittera pracę Harry’emu.

"Zawsze znajdziesz pracę w naszym królestwie" - napisali w poście.

Firma kilkukrotnie próbowała namówić księcia Harry’ego do podjęcia pracy w ich lokalu. Sytuacja stała się tak komiczna, że zainteresowały się nią światowe media. Co więcej, w ślad sieci restauracji poszły także inne firmy, promując się przy pomocy hasła "Megxit".

Czy Harry powinien rozważyć tę ofertę pracy?

 

 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | burger king | Megxit

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy