Reklama

Książę Harry pogodzi się z ojcem? Napisał list do księcia Karola!

Pomimo, że książę Harry nieźle nagrabił sobie u krewnych wywiadem, który wspólnie z Meghan Markle udzielili Oprah, jego przyjazd do Wielkiej Brytanii na pogrzeb księcia Filipa jest dowodem na to, że Sussexowi wciąż zależy na rodzinie. Okazuje się jednak, że syn Karola i Diany już wcześniej poczynił pewne kroki, aby naprawić stosunki z bliskimi.

Kiedy światło dzienne ujrzał kontrowersyjny wywiad, udzielony Oprah przez księcia Harry'ego i Meghan, w mediach na całym świecie zawrzało. Wydawało się wtedy być jasne, że Sussexowie wyjawiając szczegóły z życia w Pałacu Buckingham, jednocześnie liczą się z tym, że tracą szansę na dobre stosunki z brytyjskimi krewnymi. 

Młodszy syn Karola i Diany szybko pożałował swojej niedyskrecji. Wygląda na to, że Harry pragnie naprawić stosunki z rodziną, czego dowodem był już sam jego przyjazd na pogrzeb księcia Filipa. 

Reklama

Jak jednak donoszą zagraniczne media, książę, chcąc odbudować relacje z krewnymi, wcale nie wyjechał do Stanów tuż po uroczystości. Postanowił zostać w Wielkiej Brytanii aż do urodzin Elżbiety II. To jednak nie wszystko, co książę Harry zrobił, aby odbudować kontakt z bliskimi.

"The Mirror" uważa, że książę wyciągnął również rękę do ojca i to na długo przed pogrzebem dziadka. 

Syn księcia Karola miał napisać do niego wyczerpujący list, w którym ponoć złożył obietnicę co do tego, że będzie dążył rodzinę królewską większym szacunkiem niż do tej pory. 

Niestety w mediach krążą pogłoski, że ojciec Harry'ego wciąż pozostaje nieugięty.

Nie ma się czemu dziwić. Na pewno minie jeszcze dużo czasu, zanim książę Karol wybaczy synowi!

Mogą cię również zainteresować: 

Waleria Szewczyk z "Love Island" po radykalnej metamorfozie!

Carmen Electra. Jak zmieniła się piękność ze "Słonecznego Patrolu"? 

Radosna nowina dla fanów grupy BTS! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: książę Harry | Sussex Royal | król Karol III

Reklama

Reklama

Reklama