Reklama

Reklama

Księżna Kate doczekała się podobizny na długopisie

Kate Middleton jest uwielbiana przez Brytyjczyków. Nic dziwnego, że zdecydowali się produkować gadżety z jej wizerunkiem.

Większość ludzi doskonale wie, jak wygląda księżna Cambridge. Kate Middleton, która od 2011 roku jest żoną księcia Williama, przyszła na świat 9 stycznia 1982 roku. 

Jest dobrze wykształcona i doskonale zna etykietę. Wpadki zdarzają się jej naprawdę rzadko. Kate Middleton ma złote serce. Wraz ze swoim mężem wspiera liczne organizacje charytatywne. Wśród nich są między innymi: East Anglia’s Children's Hospice, Place2Be i SportsAid.

Księżna Cambridge jest matką trójki dzieci. Owocami jej miłości z księciem Williamem są George, Charlotte i maleńki Louis. 

Księżna Kate cieszy się poważaniem wśród społeczeństwa. Dzięki temu, że jest dobra, łagodna i zawsze wspiera męża, ma wielu fanów na całym świecie. Nic dziwnego, że wielu z nich pragnie mieć w swoim domu jej podobiznę. 

Reklama

Niedawno w sprzedaży pojawił się długopis z wizerunkiem księżnej Cambridge. 

Gadżet jest wzorowany na stylizacji, którą Kate Middleton miała na sobie podczas obchodów Dnia Świętego Patryka w 2016 roku. 

Podobieństwo jest łudzące prawda? 

Jak widać, gadżetu ze swoim wizerunkiem doczekała się również królowa Elżbieta. 

Który długopis podoba wam się bardziej?
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy