Reklama

Reklama

Księżna Kate w tarapatach. Wszystko przez wuja

​Brytyjska rodzina królewska od lat nie może uwolnić się od skandali. Książę Harry, który do tej pory sprawiał najwięcej kłopotów, już się ustatkował. Tym razem to wybryki wuja księżnej Kate mogą zaszkodzić monarchii.

52-letni Gary Goldsmith jest młodszym bratem matki księżnej, Carole Middleton. Od lat znany ze swych wybryków i skandali. Jednak tym razem przekroczył wszystkie granice.

Brytyjskie media opisują, że mężczyzna został zatrzymany przez policję i otrzymał zakaz zbliżania się do żony. Taksówkarz, który odwoził ich z przyjęcia do domu, opisywał, jak jeszcze w jego samochodzie para pokłóciła się i zaczęła szarpać. Po wyjściu z pojazdu Goldsmith mocno uderzył żonę i pchnął ją tak, że kobieta upadła i rozbiła sobie głowę. Para zniknęła w mieszkaniu.

Reklama

Zaniepokojony taksówkarz, który próbował powstrzymać Goldsmitha wezwał pomoc. Na miejsce przyjechała policja i karetka. Ratownicy zajęli się żoną Goldsmitha, która straciła przytomność, a funkcjonariusze wyprowadzili z mieszkania meżczyznę zakutego w kajdanki.

Goldsmith czeka na rozprawę, która odbędzie się 31 października. Wcześniej miał problemy z narkotykami, przyłapano go, gdy zażywał kokainę.

Carole Middleton kilka lat temu zerwała kontakty ze swoim bratem. Jednak nadal jest on kojarzony z Kate, a tym samym z rodziną królewską. Mimo skandalu, który wywołał, Pałac Buckingham wstrzymał się od komentowania całej sprawy.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy