Reklama

Reklama

Księżna Meghan zrywa z etykietą

Ostatnie oficjalne spotkanie księżna Sussex ma już za sobą. Tytułem książęcym może posługiwać się do końca miesiąca, ale etykieta królewskiego dworu znacznie się rozluźniła i księżna Meghan z tego korzysta.

Niewiele osób  o tym wie, ale księżna Sussex jest ambasadorką Stowarzyszenia Uniwersytetów Wspólnoty Narodów. Spotkania z przedstawicielami świata nauki traktuje bardzo poważnie. 

W rozmowach poruszane są kwestie związane ze światowymi problemami, którym najwyraźniej księżna Meghan chce poświęcić swoją uwagę. Tym razem księżna Sussex spotkała się z uczonymi, którzy zajmują się problemem tworzyw sztucznych znajdujących się na dnie oceanów. 

Ważnym punktem spotkania była dyskusja na temat zrównoważonego życia w mieście: transportu, mieszkalnictwa, pracy, usług. Te dylematy dotyczą każdego państwa. Czy właśnie tym zagadnieniom poświęcić się księżna Meghan? Czas pokaże.

Reklama

Tymczasem uwagę zwrócił strój księżnej. W obcisłej, czarnej sukience Meghan prezentowała się idealnie. Żona księcia Harrego pozwoliła sobie na coś jeszcze. 

Ciemny makijaż oka był zakazany na królewskim dworze, ale kiedy Meghan robiła karierę aktorską w USA uwielbiała w ten sposób podkreślać spojrzenie.
Jak oceniacie nowy look?

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy