Reklama

​Kup koszulkę, pomóż walczyć z depresją

- Zainspirowani różnorodną urodą Polek, dumni z unikalnych printów, stworzyliśmy kolekcję koszulek FALL IN LIFE z bawełny organicznej - mówią przedstawiciele marki Tatuum. Kupując t-shirty z tej kolekcji wspierasz działanie Antydepresyjnego Telefonu Zaufania.

- Łączymy siły z Fundacją ITAKA i zbieramy fundusze na wsparcie kampanii Stop Depresji. Cały dochód ze sprzedaży koszulek przeznaczamy na finansowanie konsultacji z psychologami i psychiatrami w Antydepresyjnym Telefonie Zaufania, który działa w ramach kampanii - wyjaśniają przedstawiciele Tatuum. - Autorką grafik jest ilustratorka Nadia Kubczak, do której zwróciliśmy się ze względu na talent artystyczny jednak okazało się, że połączyło nas więcej. Nadii spodobała się idea kampanii, przyznała, że chętnie zaangażuje się w projekt, ponieważ sama choruje na depresję, zatem temat jest jej bliski i bardzo dla niej ważny.

Nasilenie zaburzeń snu, stany lękowe i depresyjne stały się udziałem osób, które przed pandemią nie miały problemów ze zdrowiem psychicznym. Wzmożenie zachorowań na depresję wywołanych m.in. odosobnieniem społecznym dotknęło wielu, ale nie wszyscy wiedzą jak dostrzegać symptomy i po jaką pomoc sięgnąć.

Reklama

Antydepresyjny Telefon Zaufania Fundacji ITAKA dzwoni już od 19 lat. Kiedy w 2001 roku zaczęli mówić o depresji ich celem było uświadomienie lekarzom psychiatrom, że istnieje taka jednostka chorobowa jak depresja. Wówczas, temat depresji był zupełnie nowy, nieznany. Teraz, po kilkunastu latach, telefon jest coraz bardziej potrzebny.

Cena koszulek to 69 zł.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy