Reklama

Reklama

Lady Gaga i Adam Driver: Pierwsze zdjęcia z planu filmu "House of Gucci"

Lady Gaga wraca na plan filmowy! Rozpoczęły się właśnie zdjęcia do najnowszego obrazu Ridleya Scotta "House of Gucci". Lady Gaga wciela się w nim w postać Patrizii Reggiani, oskarżonej o zlecenie zabójstwa Maurizio Gucciego - w tej roli zobaczymy Adama Drivera.

Zdjęcia do "House of Gucci" rozpoczęły się we Włoszech. Scenariusz tego biograficznego filmu oparty jest na motywach książki Sary Gay Forden "Gucci: Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku". Fabuła skupiać się ma wokół morderstwa Maurizio Gucciego, wnuka założyciela marki Gucci i ostatniego reprezentanta włoskiej rodziny na czele legendarnej firmy.

Patrizia Reggiani, w której postać wciela się Lady Gaga, była istną celebrytką tamtych czasów.

Czas spędzała na przyjemnościach i wydawaniu fortuny swojego męża. Powiedziała kiedyś, że "woli płakać w rolls-roysie niż być szczęśliwa na rowerze".

Reklama

Maurizio Gucci został zastrzelony 27 marca 1995 przed swoim biurem w Mediolanie. Śledczy dowiedli, że zleciła je Patrizia Reggiani, która już wówczas nie była jego żoną. Nigdy się jednak do tego nie przyznała, w więzieniu spędziła 16 lat z zasądzonych 29. Po wyjściu nadal utrzymuje, że jest niewinna.

Lady Gaga na swoim profilu na Instagramie opublikowała dzisiaj zdjęcie, podpisując je "Signore e Signora Gucci". Razem z Adamem Driverem wyglądają wyjątkowo w tej stylizacji.

Obsada filmu "House od Gucci" jest iście gwiazdorska. Zobaczymy w nim także między innymi Ala Pacino i Jareda Leto. Premiera przewidziana jest na listopad 2021 roku. Już nie możemy się doczekać!

Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy