Reklama

Reklama

Lady Gaga świętuje w Hollywood

Jedna z najpopularniejszych piosenkarek muzyki pop złożyła ostatnio wizytę w Hollywood. Zarówno powód, jak i jej kreacja, którą założyła na tę okazję, mogą zdziwić.

Lady Gaga jako jedna z najważniejszych postaci współczesnej popkultury jest zapraszana na różnorakie wydarzenia kulturalne i okazjonalne. W ostatni weekend zawitała do West Hollywood, by świętować 30. rocznicę istnienia lokalu The Abbey, który od samego początku staje po stronie osób LGBT+. 

Z tego właśnie względu Lady Gaga została zaproszona na huczne świętowanie okrągłej rocznicy otwarcia The Abbey. Wokalistka od wielu lat deklaruje bowiem wsparcie dla ruchu LGBT. "West Hollywood zawsze było bezpieczną strefą dla naszej społeczności i cieszę się, że mogę dodać rozdział, który zapewni, że będzie to kontynuowane" - powiedział założyciel The Abbey, David Cooley podczas obchodów rocznicowych lokalu. 

Reklama

Wokalistka otrzymała również symboliczny, prestiżowy prezent. Były nim klucze do dzielnicy West Hollywood, które dostała w ramach podziękowania za wsparcie lokalnej społeczności. Podczas imprezy nie zabrakło słów uznania i masy wzruszeń.

Jak na Lady Gagę przystało, jej strój tradycyjnie wzbudził spore zainteresowanie. Tym razem uwagę przykuły monstrualne, fioletowe buty do kolan na gigantycznej koturnie. Co myślicie o tej stylizacji?

Inne gorące plotki:

Nowa fryzura Marceliny Zawadzkiej! 

Nowa piosenka Alicji Szemplińskiej. Przyniosłaby Polsce awans do finału na Eurowizji? 

Mama Blanki Lipińskiej robi furorę. Co za figura! 

Majka Jeżowska kończy 61 lat!

Ewa Minge o zabiegach medycyny estetycznej! 

Rafał Trzaskowski o powikłaniach po COVID-19

Barbara Kurdej-Szatan z maleństwem

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy