Reklama

Reklama

Lewandowscy na spacerze z dzieckiem

Robert po narodzinach dziecka uaktywnił się na Instagramie. Sportowiec właśnie opublikował pierwsze zdjęcie ze spaceru z Anią i swoją córeczką.

Robert po narodzinach dziecka uaktywnił się na Instagramie. Sportowiec właśnie opublikował pierwsze zdjęcie ze spaceru z Anią i swoją córeczką.

Jak wam się podoba sławna rodzinka? Wygląda na bardzo szczęśliwą...

Przypominamy, że Robert i Ania Lewandowscy są rodzicami od 4 maja! Radosną nowiną podzielili się z fanami na Instagramie. Najpierw Robert, publikując zdjęcie z ukochaną córeczką, które podpisał słowami: "Proud Daddy of Klara. Wonderful feeling" (tłum. dumny tata Klary, cudowne uczucie.)

Klika dni później zdjęcie opublikowała także Ania pisząc: Kochani, chciałabym z całego serca podziękować za wszystkie ciepłe słowa, gratulacje, za Waszą dobrą energię!

Reklama

Imię Klara wywodzi się z języka łacińskiego i jest odpowiednikiem imienia Clarus oznaczającego "jasny", "jaśniejący", "sławny".

Media od kilku miesięcy spekulowały i starały się odgadnąć płeć ich dziecka. Początkowo pojawiły się plotki, że para spodziewa się dziewczynki. Mieli wybrać już dla niej imię - Kornelia.

W ostatnich miesiącach ciąży Anna Lewandowska coraz częściej publikowała na portalach społecznościowych zdjęcia dziecięcych ubranych w odcieniach szarości - to zdaniem wielu fanów miało świadczyć o tym, że na świat przyjdzie chłopiec.

Anna Lewandowska przez całą ciążę pozostała aktywna i do tego samego zachęcała swoje fanki. Nagrała dedykowany ciężarnym kobietom program treningowy Healthy Mom By Ann, udzielała porad, promowała zdrowy tryb życia i stale publikowała w mediach społecznościowych fotografie, na których widać było jak ćwiczy.

O ciąży fani dowiedzieli się w grudniu 2016 roku. To wtedy podczas meczu Bayernu Monachium z Atletico Madryt Lewandowski wykonał słynny gest, włożył piłkę pod koszulkę, a do ust kciuk udając, że go ssie.

Lewandowscy pobrali się 22 czerwca 2013 roku w Serocku. Poznali się sześć lat wcześniej na sportowym seminarium. Para od wielu lat mieszka w Niemczech, gdzie Robert na co dzień gra w Bayernie Monachium.
Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy