Reklama

Reklama

Magda Mołek i Marcin Meller odeszli z "DD TVN"

Para dziennikarzy od lat była związana ze śniadaniowym programem telewizji TVN. W te wakacje podjęli decyzję, by pożegnać się z widzami.


O swojej decyzji poinformowali widzów za pośrednictwem mediów społecznościowych. W oficjalnych oświadczeniach uspokajają swoich fanów. Dziennikarze żegnają się z programem "Dzień dobry TVN", ale nie znikają całkowicie z ekranów. Marcina Mellera dalej będzie można oglądać w TVN24, a Magdalenę Mołek w TVN Style. 

Dla Marcina Mellera to nie pierwsze pożegnanie ze śniadaniowym pasmem. W 2008 roku, po trzech latach prowadzenia programu z Kingą Rusin, rozstał się ze stacją. Na ekrany powrócił pięć lat później, od 2013 roku wraz z Magdą Mołek towarzyszyli polskim widzom od samego rana. 

Reklama

Magdalena Mołek decyzję o odejściu podjęła po 15 latach pracy w "Dzień dobry TVN". Jak sama tłumaczy w wydanym przez siebie oświadczeniu, postanowiła zrobić sobie przerwę. Dziennikarka dalej będzie prowadzić program "W roli głównej", w którym rozmawia z gwiazdami kina i estrady. Wakacyjny sezon to dla niej pracowity czas, już wkrótce poprowadzi festiwal w Sopocie. 

Dziennikarka zdradziła na Instagramie, że pracuje nad nowymi wyzwaniami: "Przygotowuję tez dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem. Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych - to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży. DZIĘKUJĘ i DO ZOBACZENIA" (pisownia oryginalna) - można przeczytać pod zdjęciem opublikowanym przez gwiazdę. 

Wiadomość o odejściu z programu komentują załamani fani telewizyjnego duetu, a także ich przyjaciele z branży. "Magda, jesteś wspaniałą wspaniałością. Dziękuje za wszystkie wspólne wydania i czekam na kolejne. Wszystkiego dobrego i do zobaczenia wkrótce" - napisał Piotr Kraśko na Instagramie dziennikarki. "Nasze wspólne wydanie było jednym z moich najbardziej kosmicznych doświadczeń w telewizji" - skomentował oświadczenie Marcina Mellera. Do życzeń dołączyła się również Anna Lewandowska i Anna Kalczyńska. 

Stacja TVN nie zdradza jeszcze nazwisk dziennikarzy, którzy mieliby zastąpić od nowego sezonu Magdę Mołek i Marcina Mellera. 

Zobacz także: 


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy