Reklama

Reklama

Magdalena Mielcarz w białych kozaczkach

Białe kozaczki od dawna kojarzyły się ze złym gustem. Mimo to gwiazda, która ostatnio eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, postawiła na to kontrowersyjne obuwie.

Magdalena Mielcarz ostatnio rzadko bywa w Polsce. Gwiazda była zajęta nagrywaniem materiału na swoją płytę i częściej można ją było zobaczyć w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio była jednym z gości imprezy modowej organizowanej w Polsce. Modelka zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. Po długich blond włosach i seksownych kreacjach nie został nawet ślad. 

Mielcarz postawiła na ostro zakończonego boba, włosy przefarbowała na platynowy blond. Brwi również rozjaśniła, przez co stały się niemal niewidoczne. Odczepiła też przedłużane rzęsy. Nie wszystkim spodobała się jej przemiana, jednak dziennikarka zapewniała, że od dawna marzyła o zmianie wizerunku i wreszcie czuje się sobą.

Na swoim Instagramie pokazała ostatnio efekty sesji zdjęciowej, do której pozowała w znienawidzonych przez wielu butach - białych kozakach. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy