Reklama

Maja Hyży pozuje z siostrą w ciąży

Podwójna radość w rodzinie Mai Hyży! Wiadomo, że nie tylko ona spodziewa się dziecka. Również jej siostra niedługo powita na świecie potomka. To spełnienie marzeń obu sióstr!

Kilka miesięcy temu Maja Hyży zaskoczyła wszystkich wiadomością, że spodziewa się dziecka. Od tego czasu regularnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których pozuje z ciążowym brzuszkiem. 

Okazało się jednak, że w jej rodzinie narodziny dziecka będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Wszystko dlatego, że jej siostra również jest w stanie błogosławionym. Piosenkarka pochwaliła się na Instagramie ich wspólną fotografią. 

Zawsze z siostrą marzyłyśmy, by nasze dzieci były w tym samym wieku. Jak widzicie - udało się. Nie wiem, jak to zrobiłyśmy ale spełnia się właśnie nasze wspólne marzenie - napisała w opisie pod zdjęciem Maja Hyży. Widać, że bardzo cieszy się, że zostanie mamą i ciocią. Taka siostrzana wieź robi wrażenie. 

Reklama

Ciążowe brzuszki obu pań są już naprawdę spore. Wszystko wskazuje na to, że ich dzieci urodzą się w podobnym czasie. Ciekawe, co by było, gdyby okazało się, że oba niemowlaki przyjdą na świat tego samego dnia. 

To by był dopiero zbieg okoliczności! 

Myślicie, że to prawdopodobny scenariusz?

***

#POMAGAMINTERIA

Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży | gwiazdy | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama